74 przykładowe zdania z robak

Akcję rozpoczął Tanżyna, później zagrał Robak, Ojama i piłka trafiła pod nogi Gutowskiego.

Dwójka siatkarzy KP PSP w Stalowej Woli otrzymała wyróżnienia indywidualne: MVP turnieju wybrany został Mateusz Robak, a najlepszym rozgrywającym Marek Szkodziński.

Jak taki robak może nie trafić z takiej odległości.

Jeszcze bliżej był Marcin Robak strzelenia gola w 65 minucie.

Marcin Robak bardzo szczerze po awansie Widzewa Łódź.

Marcin Robak mia³ pi³kê meczow± dla Widzewa, ale fatalnie spud³owa³!

Marcin Robak, napastnik Widzewa: - Ciężko cokolwiek powiedzieć po takim, przegranym u siebie meczu derbowym.

Marcin Robak pięknym strzałem, po dośrodkowaniu Mateusza Możdżenia, z pierwszej piłki pokonuje bramkarza Radomiaka.

Michał Kopczyński sfaulował Macieja Makuszewskiego, a jedenastkę na gola zamienił Marcin Robak.

Bramkę zdobył oczywiście Robak, wykorzystując rzut karny.

Po chwili ponownie próbuje Robak.

Szkoda, bo Robak był już przygotowany na główkę z bliska.

W 59 minucie Marcin Robak źle podał do wychodzącego na pozycję Konrada Gutowskiego, a byłaby dogodna sytuacja do zdobycia drugiego gola.

W61 minucie do siatki trafił Konrad Gutowski, ale sędzia uznał, że Marcin Robak i Rafał Wolsztyński byli na pozycji spalonej i przeszkadzali bramkarzowi.

Wojaczek w tych listach to nędzny robak, niegodny, by prosić o wsparcie.

Wolsztyński strzelił tyle goli, ile Robak.

Zadanie nie będzie łatwe tym bardziej, że w Widzewie nie zagra najlepszy strzelec: Marcin Robak.

Z jedenastki, która zaczęła nieudany mecz z Chrobrym (0:3), ostało się trzech graczy: Kosakiewicz, Poczobut i Robak.

Z tamtego spotkania w składzie wyjściowym pojawili się jedynie Marcin Robak, Bartłomiej Poczobut oraz Łukasz Kosakiewicz.

Zwycięskiego gola dla łodzian zdobył rozgrywający 100. mecz w barwach Widzewa Marcin Robak.

Pochodzenie nazwy Warmii nie jest pewne, jednak zwykle wywodzi się od pruskiego słowa wormyan oznaczającego kolor czerwony i spokrewnionego ze słowem "czerw, robak".

Pod bukiem, przy obecnym rozdrożu szlaków była kapliczka, w której odprawiał msze polowe ksiądz Stanisław Główka (pseudonim Robak).

Robak podczepia się również pod niektóre procesy systemowe, takie jak: svchost.

Robak pracował tak ciężko, że jego słony pot wypełnił dolną część muszli i utworzył morze.

W eseju Naród Ludzki napisał: Człowiek w swoich wąskich granicach życia jest jak robak zanurzony w gorzkich ziołach, nieświadomy lepszego i większego świata istniejącego poza swoim małym ograniczonym obszarem.