83 Przymiotniki do opisu rzut

Absurdalne wykonanie rzutu karnego.

Amerykanin nie trafił pierwszego rzutu, a przy drugim celowo spudłował licząc, że piłkę zbierze Szymański i Start będzie miał szansę na akcję za trzy, która doprowadziłaby do dogrywki.

A, ¿e by³a czwarta, si³ by³o du¿o, to podszed³em i strzeli³em - mówi Sport.pl Bart³omiej Konieczny, autor jednej z najefektowniejszych bramek z rzutu wolnego.

A jeśli coś spróbuję wkręcić, to piłkę do tamtej bramki - powiedział dziennikarz, wskazując na piłkę ustawioną za linią boiska blisko miejsca, z którego wykonuje się rzut rożny.

Decyzji w sprawie szpitali jednoimiennych "drugiego rzutu" można spodziewać się wkrótce.

Decydujący fragment meczu KKS rozpoczął znakomicie, bo od celnych rzutów Giżyńskiej, Woźniak i Żukowskiej, dzięki czemu wygrywał 53:47.

Tymczasem w pierwszych 20 minutach na 15 rzutów osobistych trafiły tylko 7, podczas gdy zespół Arki wykorzystał wszystkie 6 rzutów wolnych.

Drugą bramkę zdobył po przerwie z rzutu karnego podyktowanym za faul na Szymonie Grabarz Szymon Jarosz.

Po wprowadzeniu nowych typów czołgów, od drugiej połowy lat 50., przesuwano je stopniowo najpierw do dywizji II rzutu, a następnie do dywizji skadrowanych i rezerwowych, gdzie pełniły rolę czołgów bezpośredniego wsparcia piechoty.

Kontakt z grypą mieliśmy wszyscy, dlatego część populacji już nie choruje na kolejne rzuty grypy.

Jeszcze ostatni rzut oka na silnik, kokpit, bagażnik, gdzie zapakowana jest korespondencja przeznaczona do adresatów w Kownie, i na zapasowe zbiorniki paliwa.

Moder perfekcyjnie wykonanym rzutem wolnym pokaza³, ¿e ³atka wielkiego talentu jest do niego przypiêta nie przez przypadek.

Lista liderów sezonu regularnego NBA skutecznych rzutów za 3 punkty poniższa lista zawiera nazwiska koszykarzy, którzy zostali liderami NBA skutecznych rzutów za 3 punkty w kolejnych sezonach.

Na początku ósmej minuty, po trzecim w tej odsłonie celnym rzucie za trzy Mateusza Łabudy, nasza drużyna wygrywała 18:11, a po dziesięciu minutach 24:21.

Z analizy ekspertów wynika, że mieszkanie ze zwykłym płaskim rzutem za atrakcyjne uważa 39 proc. osób, podczas gdy lokal przedstawiony w formie wirtualnego spaceru pozytywnie ocenia 61 proc. potencjalnych nabywców.

Od 9:00 22 grudnia do 6:00 23 grudnia marsz rozpoczynały poszczególne kolumny rzutu kołowego.

Czwarty faul i każdy następny, popełniony w jednej połowie meczu skutkował przedłużonym rzutem karnym i prawie pewnym golem.

Już szybki rzut oka na tabelę pozwala stwierdzić, że źle się dzieje w ekipie z Kortowa.

Nowa edycja gry zastępuje karty postaci oraz ropuch plastikowymi figurkami (podobnie jak w trzeciej edycji), wprowadza nowe zasady (żetony losu pozwalające przerzucić nieudane rzuty kostką), ponadto zmieniono pewne szczegóły planszy.

Posiadał wszystko, co było najbardziej pożądane na pozycji środkowego rozgrywającego, czyli między innymi ogromną boiskową inteligencję, zmysł do gry zespołowej, był także obdarzony niekonwencjonalnym podaniem i dobrym rzutem.

By³a 62. minuta derbów gdy po krótko rozegranym rzucie ro¿nym, w pole karne go¶ci do¶rodkowa³ Joan Jordan.

Absurdalny rzut karny sprokurowany przez Paula Pogbê.

"Po prostu sam to sobie wyrwa³", bo nie wchodzi³y mu ¿adne rzuty, ale zebra³ 15 pi³ek i równie¿ 15-krotnie stawa³ na linii rzutów wolnych.

Mam wrażenie, że zawisło nad nami jakieś fatum, te dwa niewykorzystane rzuty karne z początku sezonu jakby nas zablokowały.

Jednak po trzech minutach i rzucie Żukowskiej KKS w pełni odrobił straty (8:7).